שים לב! הדפדפן שלך מיושן מאוד! על מנת ליהנות מגלישה טובה יותר באינטרנט עליך לעדכן את הדפדפן שלך. לעידכון, אנא בחר אחת מהאפשרויות הבאות: firefox 32x32 chrome 32x32

ברוכים הבאים לקטגוריית ברכות ליום ההולדת המבטיחה ביותר ברשת. כאן תוכלו לבחור כל סוג של ברכה ליום הולדת בה תרצו ולאחל מזל טוב בין מגוון רחב של אפשרויות סינון. יש לנו מאות איחולי יום הולדת שמח וברכות. שים את אחד הברכות שלנו בכרטיס ברכה ליום הולדת, בהודעה או במכתב נחמד.

מספר עובדות מעניינות על יום הולדת:

19 מיליון אנשים שונים ברחבי העולם חולקים את חגיגות יום ההולדת שלהם ביחד.

כאשר 22 שחקני כדורגל ומאמניהם משחקים על המגרש, למרות שיש 365 ימי הולדת אפשריים, הסיכוי של-2 אנשים תהיה יום הולדת באותו יום הוא 50%!

יותר ויותר אנשים נולדים בארצות הברית בתקופה האחרונה בתאריכים 22 בספטמבר ועד 5 באוקטובר. דבר זה נגרם בגלל שתאריכים אלו נופלים על חג המולד וערב השנה החדשה.

אנשים שנולדים ב-29 בפברואר חוגגים את יום ההולדת שלהם רק פעם אחת ב-4 שנים.

חגיגות יום הולדת ומסיבות מודרניות של ילדים, באו בעיקר מגרמניה, שבו ילד יום ההולדת קיבלת מתנות וברכות עם כתר נר או עוגת ריבה.

בברכות שנה בשנה תוכלו למצוא מגוון סוגי ברכות, כגון ברכות ליום הולדת, ברכות לחג, ברכות לחתונה ועוד. אתם יכולים למצוא ברכות נחמדות ומצחיקות ולהוסיף טקסטים משלכם.

כל הקטגוריות באתר מסודרות לפי נושאים, כגון "יום הולדת", "בר מצווה" וברכות שאתם מתקשים למצוא, ניתן למצוא בקלות על ידי מנוע החיפוש בחלק העליון של האתר.

השימוש באתר הברכות "שנה בשנה" כפוף לתקנון ולכן אנו מבקשים לקרוא בעיון רב את תנאי השימוש, השימוש באתר פירושו הסכמה והבנה מלאה של כל תנאי השימוש המפורטים בתקנון.