מצעד ברכות ליום הולדת

ל____,
מזל טוב ליום הולדתך.

לכבוד יום הולדתך נערכה צעדה של כל הברכות והאיחולים שבאו לברך אותך ליום ההולדת שלך.

ראשונה מגיעה ברכה – אישה גבוהת קומה, מטופחת, העוסקת בכתיבה, מרכיבה משקפיים בעלת מבט פילסופי הוגה. שנים של כתיבת ברכות לארועים שונים עשו אותה לכזאת. בעלי השמחה מחכים לרגע הזה שבו ברכה מוציאה את הברכה מהתיק החום שתמיד היא נושאת איתה ובקול חזק וברור היא קוראת את הברכה שתמיד היא מרגשת, מפתיעה ומקורית.

שני מגיע יום הולדת שמח – איש נמוך ועגלגל עם חיוך תמידי על השפתיים וזה בגלל עוגות ימי ההולדת הריחניות, והמעוררות תאבון שהוא כל פעם מביא. עוגות מדהימות של שוקולד וקרם,של תות שדה ואוכמניות, פאי תפוחים ועוגות שמרים ועוגות גבינה עם טעם גן עדן, נימוחות בפה והמשאירות טעם של עוד. כששאלו אותו פעם: יום הולדת שמח, תסביר לנו איך העוגות שלך כל כך מצליחות. הוא ענה: "זה משום שאני אוהב אנשים, אני אוהב לראות אנשים שמחים ומחייכים. ואם אוהבים משהו או מישהו כל דבר שעושים יוצא הרבה יותר טוב.

אחר כך מגיעה אושרית – שכמו תמיד היא יפה וזוהרת, יפה מבחוץ וגם יפה מבפנים, עיניים מחייכות וקורנות וחיוך גדול על השפתיים בידה האחת מחזיקה זר פרחים גדול וצבעוני ובידה השניה קופסה של לבבות שוקולד מעוטר בסרט אדום, אותם היא מגישה לך בחיוך גדול ובחיבוק גדול. "שיהיה לך רק אושר ושמחה" היא אומרת.

אחרי אושר מגיעים הצמד ששון ושמחה – הצמד ששון ושמחה – הוא זוג זמרים בעל ואישה שבאו לשיר ולעשות שמח לך ולשיר יום הולדת שמח לאסנת.

ואחר כך נכנסת מזל טוב – מתנצלת על האיחור ומקווה שהפשיטדות שהכינה הצלךחו לה הפעם – מזל הינה אישה רגילה, שהמזל הטוב האיר לה פנים, יודעת להיות במקום הנכון במקום הנכון. מצאה את הגבר הנכון ואת העבודה הנכונה. הוא לא מפסיקה לדבר על המזל הטוב שנפל בחלקה.

אומרת מזל טוב – "שיהיה לך הרבה במזל טוב"

וכך נכנסים בזה אחרי זה הברכות והאיחולים, כדי לברך אותך ליום הולדתך ולאחל לך הרבה אושר, שמחה, בריאות והצלחה.

ואנחנו מצטרפים לברכות.

 

מזל טוב ויום הולדתך שמח.

 

נשלח על ידי: אורי הכט