מתנה לבני זוג – כרטיסיות אישיות

טווח מחירים: 10 שקלים חדשים. זמן השקעה: 10 דקות. אין כמו מתנות אישיות במערכת יחסים. מתנה נחמדה מאוד מאפשרת לבן או בת הזוג "להזמין" דברים כיפיים מבן או בת הזוג האחר ובכך לממש את המתנה בכל זמן שמתחשק. לא תמיד בא לי מסא'ז ביום ההולדת, למה אי אפשר לשמור את ההטבה הזאת למתי שכן ארצה? […]

קרא עוד

מתנה לבעייתיים – שוברים

טווח מחירים: 0-250 שקלים חדשים. זמן השקעה: 5 דקות. לכולנו יש חברים או בני משפחה שהם בעייתים במתנות, לא משנה מה תתנו להם, הם יחזירו או יתלוננו. עם אנשים כאלו, הבחירה היא פשוטה מאוד ולא דורשת מאמץ מחשבתי – שוברי מתנות.

קרא עוד

מפת גירוד למטיילים בעולם

טווח מחירים: 20-40 שקלים חדשים. זמן השקעה: 5 דקות. יש לי חבר שלא מפסיק לטייל – ברגע שהוא מסיים מדינה אחת, קופץ למדינה אחרת. הזמן בו הוא נמצא מחוץ לארץ גדול מהזמן שהוא נמצא בארץ. בכל זאת, חבר הוא חבר ועליי לדאוג לו למתנה ליום ההולדת, מה מומלץ לקנות לטיפוס כזה? כן, כרטיס טיסה הוא […]

קרא עוד

מתנה לאוהבי טלוויזיה – Netflix

טווח מחירים: 150-250 שקלים חדשים – מנוי ל-6 חודשים. זמן השקעה: 10 דקות. גם לכם יש חבר טוב שאתם רוצים לפנק? המתנה הבאה מיועדת לחברים טובים שאוהבים סדרות טובות וסרטים. למי שלא מכיר, נטפליקס (Netflix) הוא שירות אינטרנטי המאפשר לצפות בסדרות חדשות ואיכותיות בצפייה ישירה (כמעט כולן עם בתרגום לעברית או שפות אחרות).

קרא עוד

עיצוב גרפי על קנבס

טווח מחירים: 350-500 שקלים חדשים. זמן השקעה: 2-4 שעות. לאחרונה, בת זוגתי חגגה יום הולדת. מספר שבועות מראש, החלטתי להכין לה מתנה יצרתית. מתנה שמשלבת בדיחה פרטית שלנו על ידי מעצב שיצייר לנו בידיוק מה שביקשתי ממנו.

קרא עוד